طراحی اپلیکیشن موبایل 

طراحی اپلیکیشن موبایل نقش بیکران گسترش کسب و کار شما را هدف خود قرار خواهد داد .با تکنولوژی نو گرافیک زیبا و کارا خدمات طراحی را عرضه می دارد.تیم طراحی ما با رویکرد کاربردی سازی گوشی و تبلت های هوشمند، استراتژی بلند مدت خود را تعریف نموده است. افرادی که به دنبال رفع احتیاجات خود از طریق گوشی و تبلت های هوشمند هستند. شرکت نقش بیکران مهرازی با نگرشی هوشمندانه پرچم دار این رویه بوده و به صورت مستمر در حال تقویت دانش کارشناسان خود در حوزه تکنولوژی های نو و به روز جهانیست تا از این طریق بتواند جوابگوی نیاز های افراد با سلیقه های گوناکون باشد.

محصولات تولید شده در نقش بیکران مهرازی رویکرد منحصر به خود ما را در خصوص کاربرد گوشی های هوشمند عرضه داشته و مطرح می نماید. که گوشی های  همراه تنها ابزار سرگرمی نیست و آنها رایانه های در ابعاد کوچک و قابل حمل هستند.شرکت نقش بیکران مهرازی این افتخار را دارد که با دانش فنی همکاران خود در داخل مجموعه ی نقش بیکران مهرازی از این امکانات و تکنولوژی ها در جهت ارایه خدمات به مشتریان خویش بهره مند شده و اپلیکیشن هایی کامل و کارآمد تولید نماید.

گوشی های هوشمند خصوصی ترین وسیله هر شخص و نزدیکترین وسیله به هر شخص می باشد و ما آگاهانه از این فرصت بوجود آمده برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز استفاده کردیم و قدم در راه تولید کاربردی ترین نرم افزارها برای این منظور گذاشتیم.

 

طراحی جذاب و کاربر

طراحی ظاهر گرافیکی اپلیکیشن، استفاده از رنگ ها، فونت ها و رعایت کاربر پسندی از مواردی است که در طراحی اپلیکیشن رعایت می شود. کاربر پسندی نوعی استاندارد در طراحی است که باعث می شود تمام امکانات به خوبی قابل مشاهده و دسترسی باشد و در عین حال ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد.

سازگاری و بهینه سازی

اپلیکیشن های طراحی شده با نسخه های مختلف موبایل ها سازگار هستند، یعنی شما اپلیکیشن موبایل را چه بر روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند.

کد‌نویسی اپلیکیشن

زبان برنامه نویسی در ساخت اپلیکیشن موبایل متفاوت است اما خروجی حاصل از کد نویسی، متناسب با استانداردها و متد های روز برنامه نویسی است که امکان پشتیبانی و توسعه اپلیکیشن در آینده را می دهد. مطمئنا با گسترش کسب و کار شما، و نیاز جامعه، در گذر زمان باید خدماتی را به اپلیکیشن خود اضافه کنید، پس رعایت این نکته و طراحی اپلیکیشنی قابل توسعه بسیار مهم است.

اپلیکیشن موبایل و وب اپ

امروزه شرایط مختلف کارفرمایان را مجاب کرده است به منظور گسترش حیطه کاری و جذب مشتریان بیشتر، کاربران فعال در سطح فضای مجازی و دنیای وب را مورد توجه خاصی قرار داده و از طریق تهیه و تنظیم وب اپ و اپلیکیشن موبایل به هدف مذکور برسند. آمار های چند سال اخیر نشان داده است حدود ۶۰ درصد کاربران فعال وب، از طریق موبایل و اسمارت فون وارد تارنماها شده و از خدمات بهره می برند.

اپلیکیشن موبایل

طراحی نرم افزار مطابق با نیاز مشاغل و سازمان ها

شما فاصله زیادی تا دنیای گوشی های هوشمند ندارید…!

همراه با مشتریان

امروزه افراد زمان زیادی را صرف کار با اپلیکیشن های تلفن همراه می کنند. بنابراین شما می توانید با استفاده از با در اختیار داشتن یک اپلیکیشن تلفن همراه زمان بیشتری را در طول روز همراه مشتریان خود باشید.

گسترش کسب و کار

به دنیای اپلیکیشن های تلفن همراه وارد شوید. از مزایای این بازار استثنایی نهایت استفاده راببرید و سهم خود را از این بازار گسترده به دست ۀورید و کسب و کار خود را گسترش دهید.

بهترین راه معرفی محصولات و خدمات

با در اختیار داشتن یک اپلیکیشن تلفن همراه شما فضای مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات خود خواهید داشت.

همگام با دنیای امروز

دنیای امروز دنیای بهره گیری از فرصت هاست، امروزه اپلیکیشن های تلفن همراه به بخش جدایی ناپذیر زندگی مردم تبدیل شده است. بدیهی است هر کسب و کاری برای موفقیت در شرایط رقابتی کنونی نیاز به ورود به این بخش خواهد داشت.

پشتیبانی مطمئن

نقش بیکران مهرازی در تمامی طول مدت قرار داد همراه و پشتیبان شما خواهد بود.

چرا نقش بیکران؟

نقش بیکران با در اختیار داشتن تیم مجرب برنامه نویسی و طراحی خدمات طراحی و توسعه نرم افزار برای کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. با توجه با همراهی تیم معماری و گرافیکی تخصصی و هماهنگی با تیم نرم افزاری نقش بیکران در حال انجام پروژه های نرم افزاری معماری میباشد.

مرحله اول

فرم درخواست مشاوره را کامل کنید!

مرحله دوم

با کارشناسان ما مشاوره کنید!

مرحله سوم

تحلیل نیاز های شما و تبدیل آن به قالب مناسب برای اپلیکیشن

مرحله آخر

اپلیکیشن موبایل خود را تحویل بگیرید!