تور مجازی

تور مجازی با در کنار هم قرار گرفتن تصاویر پاناروما و همچنین ارتباط دادن این تصاویر به یک دیگر به کمک نرم افزار های جانبی تولید میگردد که در نهایت امکان چرخش 360 درجه در هر فضا و بازدید نا محدود را به مشتریان و یا مخاطبان  را میدهد.

ویژگی های فوق باعث درک بهتر محیط توسط مشتریان بدون داشتن دانش فنی خواهد شد .بخصوص اگر پروژه ساختمانی برای پیش فروش به بازار عرضه شده باشد  تاثیر بیشتری بر مشتریان شما در درک فضا خواهد داشت.

با توجه به رشد و توسعه فضای مجازی و همه گیر شدن آن بیش از پیش اهمیت حضور در این فضا، احساس میگردد و حضور اثر گذار در فضای مجازی به یکی از اولویت های صاحبان کسب و کار در تمام زمنیه های تبدیل شده است.

از دیگر مزیت های این شیوه سازگاری کامل با فضای مجازیست به طوری که با کمترین سرعت اینترنت و در دور ترین مناطق به راحتی قابل دسترسی و مشاهده می باشد به بیان دیگر استفاده از شبیه سازی در بستر وب با حذف بعد زمان و مکان پرژه شما همیشه قابلیت نمایش به مشتریات را با کمترین هزینه و زحمت خواهد داشت.

 در واقع با طراحی مجازی پروژه و ارائه آن به صورت تور مجازی و یا انیمیشن تجاری .شرایط کنترل نشده و غیر ملموس کارگاهی به شرایط ایده ال و قابل درک تبدیل خواهد شد.

همچنین میتوان از ترکیب انیمیشن. ویديو .تصاویر و یا صدا گذاری در تکمیل شبیه سازی بهره جست.که کیفیت انتقال مطالب را در حد چشمگیری افزایش داده و باعث جذابیت بیشتر این راهکار نو اراِئه خواهد شد.
علاوه بر کاربرد تور مجازی برای پروژه های ساخته نشده و یا در مرحله ساخت میتوان از این تکنولوژی جهت معرفی پروژه های به اتمام رسیده نیز استفاده نمود
تور مجازی جواهری شبیه سازی نقش بیکران

تور مجازی

تور مجازی جواهری شبیه سازی

تور مجازی

تور مجازی جواهری

تور مجازی